داور قزوینی در راه جام جهانی پاراتیراندازی

داور قزوینی در راه جام جهانی پاراتیراندازی |

  • خانه
  • | استان ها
  • | قزوین

| کد خبر: ۱۳۶۵۰۲۹ ارسال به دیگران | پرینت داور قزوینی در راه جام جهانی پاراتیراندازی

مجید نظامی داور بین المللی کشورمان برای قضاوت در مسابقات جام جهانی تیراندازی عازم کره جنوبی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ تیراندازی یکی از رشته هایی است که حداقل در یک دهه اخیر توانسته ورزشکاران خوبی را به عرصه ملی، آسیایی، جهانی و المپیک معرفی کند.

ابراهیم برخورداری نخستین تیرانداز استان و کشورمان بود که توانست سهمیه المپیک 2012 لندن را کسب کند و این افتخار را برای خود و جامعه ورزش تیراندازی استان رقم بزند.

برخورداری

الهام هریجانی دیگر تیرانداز استان هم در اردیبهشت ماه موفق شد به همراه تیم ملی تیراندازی کشورمان نخستین نشان طلای تاریخ رشته تپانچه را برای خود و جامعه ورزش استان و کشور به ارمغان آورد.

پس از موفقیت ورزشکاران حالا نام یک داور بین المللی تیراندازی بیشتر در این هیئت ورزشی در سال های اخیر در میادین ملی، آسیایی و جهانی به چشم می خورد.

2092684

«مجید نظامی» تنها داور بین المللی پاراتیراندازی کشورمان است که از سال 2017 این عنوان را به خود اختصاص داده است.

مربی بین المللی فدراسیون جهانی تیراندازی در سال 2018 که عضویت در کمیته داوران فدراسیون تیراندازی و مدرس داوری و مربیگری این رشته ورزشی را هم در کارنامه دارد، امروز به عنوان داور بین المللی جام جهانی «چانگ وونگ» کره جنوبی انتخاب شده تا بار دیگر قضاوتی جهانی داشته باشد.

در کارنامه مجید نظامی، قضاوت در بیش از 15 دوره مسابقات قهرمانی آسیا، بازی های پارا آسیایی، قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی و پاراتیراندازی به چشم می خورد.

چهار دوره حضور در رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا، سه دوره حضور در جام جهانی پاراتیراندازی، چهار دوره شرکت در رقابت های سلاح های بادی آسیا و سه دوره شرکت در مسابقات بین المللی هانوفر آلمان، قضاوت در بازی های پارآسیایی 2018 اندونزی و دهها دوره سرداوری و عضو ژوری در مسابقات قهرمانی کشور و رده های مختلف لیگ سراسری در رشته تیراندازی و پاراتیراندازی بخشی از کارنامه پربار «مجید نظامی» در امر داوری است.

نظامی

مجید نظامی این بار راهی کره جنوبی شده تا عضو ژوری این مسابقات باشد و تجربه دیگری را در کارنامه داوری و ورزشی خود به ثبت برساند.

مجید نظامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی برنا از قزوین گفت: رقابت های جام جهانی کره جنوبی که حکم سهمیه رقابت های قهرمانی جهان را دارد از فردا آغاز می شود.

وی افزود: این رقابت ها بدون تردید از سطح کیفی بالایی برخوردار است زیرا امتیاز این مسابقات به نوعی سهمیه ورودی مسابقات قهرمانی جهان است.

نظامی تصریح کرد: مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان آبان ماه امسال به میزبانی العین امارات برگزار خواهد شد و ورزشکاران خود را برای حضوری قدرتمند در این رقابت ها محک می زنند.

داور بین المللی تیراندازی کشورمان یادآورشد: ملی پوشان پاراتیراندازی کشورمان هم در این رقابت ها حضور دارند و برای مصاف با برترین های این رشته ورزشی خود را آماده می کنند.

نظامی که بیش از بیست سال سابقه در امر قضاوت دارد، حالا در آستانه جوانی سرشار از تجربیاتی است که با قضاوت های خوبی که انجام می دهد می تواند در رقابت های پیش روی جهانی نام خود را به عنوان داوردر المپیک و بازی های پارا المپیک ۲۰۲۴ پاریس دوباره بر سر زبان ها بیندازد.

ثثثث

این داور بین المللی از استان قزوین که از تجربه‌ خوبی در امر قضاوت داوری در رشته تیراندازی برخوردار است، در طول سال‌های اخیر همواره از سوی فدراسیون جهانی تیراندازی به مسابقات بین‌المللی، آسیایی و جهانی دعوت شده و از جمله داورانی است که می تواند بدرخ شد.

نظامی که از سال 2005 درتقویم فدراسیون جهانی تیراندازی یکی از داوران بین المللی کشورمان محسوب می شود ، سالهای متمادی می تواند در امر قضاوت در مسابقات آسیایی، جهانی و حتی المپیک برای جامعه ورزش استان و کشور افتخارآفرینی کند.

انتهای پیام

لینک کپی شد ارسال به دیگران

وبگردی

مجید نظامی تیراندازی قزوین

عناوین مرتبط

  • دوره دادگر فرصت‌ها را از دست دادیم/ کادر فنی تیم‌ ملی نیاز به تقویت دارد

نظر شما

نام ایمیل نظر خود را بنویسید: ارسال

Author: adminweb