روزهای خوبی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنم/ خرید لوکادیا به دغدغه سرخ‌ها پایان داد

بابک حاتمی در گفت‌وگو با برنا

روزهای خوبی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنم/ خرید لوکادیا به دغدغه سرخ‌ها پایان داد |

  • خانه
  • | ورزشی
  • | فوتبال و فوتسال

| کد خبر: ۱۳۶۴۸۳۷ ارسال به دیگران | پرینت روزهای خوبی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنم/ خرید لوکادیا به دغدغه سرخ‌ها پایان داد

مدافع اسبق پرسپولیس گفت: کمبود پرسپولیس در خط حمله برطرف شد.

بابک حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره وضعیت تیم پرسپولیس در فصل جدید اظهار داشت: پرسپولیس خریدهای خوبی در فصل نقل و انتقالات داشت و توانست بخش اعظمی از کمبودها و نقاط ضعف خود را در مقایسه با فصل های اخیر برطرف کند و بر این باور هستم که این تیم می‌تواند در فصل جدید حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به خرید یورگن لوکادیا، مهاجم سرشناس هلندی کمبود پرسپولیس در خط حمله نیز از بین رفته و من فکر می کنم با هماهنگ‌تر شدن مهره های جدید با نفرات قبلی این تیم چیزی برای قهرمانی در لیگ برتر کم نخواهد داشت.

مدافع اسبق پرسپولیس در مورد گام اول سرخ‌پوشان در لیگ برتر افزود: بازی برابر ذوب آهن بازی خوبی بود و نمایش بچه ها در این دیدار نشان داد روزهای خوبی در انتظار پرسپولیس است به شرط اینکه تیم هرچه زودتر هماهنگ تر شده و در خط حمله بازیکنان با درک خوب شرایط بتوانند از حداقل موقعیت ها حداکثر بهره را ببرند. برای تیمی مثل پرسپولیس که شخصیت قهرمانی دارد تک موقعیت ها در هر بازی هم مهم است و با تمام این اوصاف فکر می کنم پرسپولیس می تواند دوباره به روزهای اوج خود بازگردد.

بابک حاتمی در مورد تغییرات در ساختار دفاعی پرسپولیس در مقایسه با فصل قبل و تاثیر آن در شرایط کلی تیم به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در خط دفاعی تغییرات زیادی داشته اما نفراتی را به خدمت گرفته است که با توجه به تجربه بالا و سال ها حضور در لیگ برتر از کیفیت و شرایط خوبی برخوردارند. بازیکنانی مثل اسماعیلی فر و گولسیانی و همین طور پورعلی گنجی تجربه زیادی دارند و این تجربه می تواند به پرسپولیس کمک کند که بهترین خط دفاعی لیگ را به ثبت برساند.

وی افزود: پرسپولیس با تلفیقی از جوانان با انگیزه و مهره‌های با تجربه و با کیفیت پای به رقابت های فصل جدید گذاشته و همین مسئله می تواند یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم باشد.

505

بازیکن فصل قبل شاهین بوشهر در مورد بازی بعدی سرخ‌پوشان برابر فولاد گفت: همانطور که گفتم پرسپولیس در بازی اول نمایش خوبی از خود ارائه داد و ارائه همین سبک می تواند باعث شود در بازی با فولاد، پرسپولیس نتیجه دلخواه را به دست آورد و در استادیوم آزادی شاهد ثبت اولین برد در فصل جاری باشیم.

حاتمی در مورد مدعیان این فصل خاطرنشان کرد: فوتبال تنها ورزشی است که نمی توان اتفاقات و نتایج آن را پیش بینی کرد. با توجه به شرایط تیم های مختلف امسال لیگ پرفشار و تماشایی را شاهد خواهیم بود. در حال حاضر نمی توان در مورد مدعیان به صورت کامل صحبت کرد و باید حداقل چهار تا پنج هفته از بازی ها بگذرد تا به مرور وضعیت تیم ها در این فصل مشخص شود.

وی گفت: همانطور که گفتم پرسپولیس امسال شرایط خوبی دارد و فکر می‌کنم با تداوم این شرایط خوب و آنچه که در بازی برابر ذوب آهن دیدیم می‌توان از این تیم انتظار روزهای خوبی را نیز داشت.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام//

لینک کپی شد ارسال به دیگران

وبگردی

پرسپولیس فولاد لیگ برتر قهرمانی پورعلی گنجی بابک حاتمی پیش بینی مدافع سابق گولسیانی

عناوین مرتبط

  • پرسپولیس تهران- فولاد خوزستان؛ دوئل قهرمانان برای فتح سوپرجام

  • پیروزی پرسپولیس ارزشمندتر از پیروزی حریفان

  • بررسی بیست و یک دوره هیجان انگیز؛ لیگی که دوستش داریم!

  • انتخابم درست نبود/ پرسپولیس انتظارات را از خود بالا برده است

  • آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات

نظر شما

نام ایمیل نظر خود را بنویسید: ارسال

Author: adminweb