علت افزایش قیمت دلار چیست؟/ طلا عقب نشست

علت افزایش قیمت دلار چیست؟/ طلا عقب نشست سایت خوان ۳۸۹۱۶۰۱ اقتصاد نیوز : قیمت دلار تهران ظهر امروز بیش از ۳۵۰ تومان افزایش یافت. اسکناس آمریکایی عصر امروز در مقایسه با روز گذشته تقریبا بیش از ۲۵۰ تومان رشد کرده بود. علت افزایش قیمت دلار چیست؟/ طلا عقب نشست

قیمت دلار تهران که روز گذشته به علت اخبار برجام ، عقب نشینی اسکناس آمریکایی در بازار های همسایه و کاهش نرخ حواله درهم آرایش نزولی به خود گرفته بود در معاملات پشت خطی شب گذشته مسیر رشد را دنبال کرد تا بخشی از زیان روز چهارشنبه را جبران کند .

قیمت دلار و درهم دیشب بالاتر از قیمت نقدی روز چهارشنبه معامله شد. با افزایش قیمت دلار و درهم در بازار شبانه، ورق در بازار ارز امروز برگشت و نرخ دلار در تهران ، هرات و سلیمانیه در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ مرداد ماه بر مدار رشد قرار گرفت.

نرخ دلار در هرات امروز تقریبا ۱۵۰ تومان از روز گذشته بالاتر بود. در سلیمانیه هم قیمت دلار نزدیک به ۱۵۰ تومان رشد کرد و تغییر کانال داد. قیمت درهم که روز گذشته دو محدوده حساس را از دست داده بود امروز توانست تقریبا ۱۰۰ تومان بر ارزش خود بیفزاید و بالای مرز مقاومتی قرار بگیرد.

مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر «رمزگشایی از افزایش قیمت دلار /قیمت سکه رنج شد، طلا ریخت» بخوانید.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

این مطلب برایم مفید است 0 نفر این مطلب را پسندیده اند کپی شد قیمت دلار بازار طلا و سکه

Author: adminweb