۱۰۰۰نفر تا کنون آموزشهای مختلف هنری را در اردستان فرا گرفته اند

۱۰۰۰نفر تا کنون آموزشهای مختلف هنری را در اردستان فرا گرفته اند |

  • خانه
  • | استان ها
  • | اصفهان

| کد خبر: ۱۳۶۵۶۳۵ ارسال به دیگران | پرینت ۱۰۰۰نفر تا کنون آموزشهای مختلف هنری را در اردستان فرا گرفته اند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردستان گفت: تا کنون بیش از یکهزار هنرجو در رشته های مختلف همچون نمایش را در اردستان فرا گرفته اند.

به گزارش خبرگزاری برنا از اردستان، فضل الله بصیرت در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: برای مقابله با ترفندهای دشمن در یک شهرستان در فضای مجازی بیش از ۱۰۰میلیارد ریال هزینه نیاز است تا بتوان در برابر نقشه های دشمن مقاومت کرد.

وی افزود: خبرنگاران وظیفه خطیری در خصوص اطلاع رسانی و جهاد تبیین دارند که باید در این زمینه پیشتاز باشند و در این خصوص رسالت خبرنگاری خود را هرچه بهتر انجام دهند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردستان با اشاره به روز آزادگان و افتخاراتی که این عزیزان برای کشورمان به ارمغان آوردند گفت: جوانان کشورمان در زمان دفاع مقدس بهترین افتخاراتشان حضور در جبهه های حق علیه باطل بود و در این راه هم خالصانه شهید یا جانباز و به اسارت دشمن درآمدند که امروزه باید در حوزه فرهنگ ایثار که به آن کمتر پرداخته شده است تلاش کتیم تا جوانان سمت و سویشان به سمت کارهای فرهنگی برود.

وی ابراز داشت: خبرنگاران ضمن بالا بردن سواد رسانه باید شیوه های برخورد خود را در مواجه با مردم و مدیران بالا ببرند تا همیشه در مصاحبه ها اطلاعات کافی از موضوع خبر مورد تهیه داشته باشید و بتوانید مطالبه ها را به درستی درخواست کنید و همیشه اطلاعاتتان به روز باشد.

بصیرت بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردستان توانسته در حوزه های مختلف هنری آموزش های لازم را برگزار کند هرچند نگاهها به رشته های هنری ضعیف است اما تا کنون بیش از یکهزار هنرجو در رشته های مختلف همچون نمایش را فرا گرفته اند اما اکثرا مهاجرت کرده اند و در حال حاضر۴۷کانون فرهنگی هنری داریم که۱۷مورد آن دارای کتابخانه با بیش از ۵۰هزار جلد کتاب می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردستان تاکید کرد: تا کنون در شهرستان اردستان پنج موسسه فرهنگی عترت و قرآن تشکیل شده است و دارای یک سرای هنر و چهار کانون تبلیغاتی و شش چاپخانه دیجیتال هم می باشد و سینما فرهنگ شهرستان هم با بازسازی مورد استفاده همشهریان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: بیشترین کارهای فرهنگی با نظارت اداره ارشاد برون سپاری شده و بیش از یکهزار برنامه و اتفاق فرهنگی هنری در ۱۰سال گذشته در سطح کشوری و استانی در شهرستان اردستان برگزار شده است و استقبال خوبی هم از برنامه های فوق الذکر انجام شده است.

بصیرت گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان دارای دو انجمن یکی شعر ذوقی و انجمن نمایش هم می باشد و در حوزه هنر شهرستان اردستان بسیار ضعیف بوده و نگاه خانواده ها به هنر خیلی سطحی و بی اهمیت بوده و شرایط کارکردن در حوزه هنر بسیار سخت و تا کنون انصراف افراد علاقه مند و با استعداد بسیاری داشته که در این خصوص و اولین اقدام راه اندازی مرکز آموزش هنر بوده و در رشته های نقاشی، نمایش، موسیقی و خوشنویسی فعال است.

انتهای پیام

لینک کپی شد ارسال به دیگران

وبگردی

اردستان سرچ در گوگل

عناوین مرتبط

  • تجمع عزاداران حسینی اردستان روز تاسوعا در امامزاده اسماعیل (ع) +فیلم

  • جزئیات حادثه برخورد خودرو پژو به دسته عزاداری در اردستان / سه کشته و نوزده مصدوم

  • برخورد خودرو به دسته عزاداری در اردستان/‌ فرماندار اردستان : سه نفر از مصدومین در حال احیا هستند

  • شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادگاری گرانبها از امام راحل است

  • 15 خودرو هنجار شکن در اردستان توقیف شد

نظر شما

نام ایمیل نظر خود را بنویسید: ارسال

Author: adminweb